Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG LINDBERG, "Livets träd", väggtextil, NK:s Textilkammare 1950-tal, polykromt tryck på bomull, 223x133 cm, signerad Stig L.
290444
2015-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här