Stig Lindberg väggtextil

Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG, "Livets träd", väggtextil, NK:s Textilkammare 1950-tal, polykromt tryck på bomull, 223x133 cm, signerad Stig L.

290444

2015-02-04