Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

2 000 SEK

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Hotell Kiruna-Köpmangatan, signerad, olja på pannå, 75x60cm

290449

2015-02-05