Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HEMBERG, Elli (1896-1994): (4), Kompositioner, signerad och numrerade 17/50, litografier, 52x38 cm
1 med pappersskada
290452
2015-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här