Trearmad golvlampa
2015-02-03
290453
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, trearmad, vikbara, stomme i mässing, svärtat fotplatta, höjd ca 127 cm
Bruksslitage