Trearmad golvlampa

Trearmad golvlampa
Trearmad golvlampa
Trearmad golvlampa
Trearmad golvlampa
Trearmad golvlampa
Trearmad golvlampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, trearmad, vikbara, stomme i mässing, svärtat fotplatta, höjd ca 127 cm

Bruksslitage

290453

2015-02-03