Cylinderstop tenn

Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn
Cylinderstop tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYLINERSTOP, 2 st, tenn, 1800-tal, svisselerad dekor av blomsterslingor, vardera höjd ca 19,5 cm

Bucklor, bristningar, handtag med lagning

290460

2015-02-04