Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Motiv från Avignon, signerad och daterad Olle Hjortzberg Avignon 1933, akvarell, 50x35 cm
Fuktfläckar
290469
2015-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här