Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
HOLSTEIN, Pieter (Holland, född 1934): Utan titel, 1970, signerad och numrerad P. Holstein 20/40, färgetsning, 23x31cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund
Gulnad
290472
2015-02-04