Pieter Holstein färgetsning

Pieter Holstein färgetsning
Pieter Holstein färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HOLSTEIN, Pieter (Holland, född 1934): Utan titel, 1970, signerad och numrerad P. Holstein 20/40, färgetsning, 23x31cm
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

Gulnad

290472

2015-02-04