Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, teak, stämplat " Joc design Karl Erik Ekselius"" höjd 55, 138x70 cm
bruksslitage
290490
2015-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här