Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, teak, stämplat " Joc design Karl Erik Ekselius"" höjd 55, 138x70 cm

bruksslitage

290490

2015-02-04