Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, betsad rotting, kolonialstil, med flätad rottingsits, sitthöjd 48 cm
Rottingskador, slitage
290491
2015-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här