Schatull 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL, 1800-tal, delvis med dekor av mässing och intarsia, bestående av 4 karaffer med propp och brickskyltar i silver samt 13+4 st glas med graverad dekor av blomsterfestonger, höjd 26, 30x22 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
Schatullet med omfattande skador
290504
2015-02-04