Schatull 1800-tal

Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal
Schatull 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, 1800-tal, delvis med dekor av mässing och intarsia, bestående av 4 karaffer med propp och brickskyltar i silver samt 13+4 st glas med graverad dekor av blomsterfestonger, höjd 26, 30x22 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Schatullet med omfattande skador

290504

2015-02-04