Bordslampa Rörstrand

Bordslampa Rörstrand
Bordslampa Rörstrand
Bordslampa Rörstrand
Bordslampa Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Rörstrand, 1700-talskopia, sockel i mässing, total höjd ca 59 cm

Krackeleringar, fotring med buckla, strömbrytare med skada

290520

2015-02-04