Kopp tallrikar Kina
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPP, DJUPA TALLRIKAR, 1+1, TALLRIKAR, 1+1+1, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger resp imarifärger av blommor, tallrikarnas diameter ca 17-26,5 cm
Sprickor, nagg, den stora djupa tallriken med lagning
290550
2015-02-04