Kopp tallrikar Kina

Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina
Kopp tallrikar Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPP, DJUPA TALLRIKAR, 1+1, TALLRIKAR, 1+1+1, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger resp imarifärger av blommor, tallrikarnas diameter ca 17-26,5 cm

Sprickor, nagg, den stora djupa tallriken med lagning

290550

2015-02-04