Ture Sjölander fotografi

Ture Sjölander fotografi
Ture Sjölander fotografi
Ture Sjölander fotografi
Ture Sjölander fotografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SJÖLANDER, Ture (född 1937): "Chaplin" signerad och daterad Ture Sjölander -73. Blandteknik på papper, bl.a. silvergelatin, 62 x 76 cm.

290556

2015-02-09