Harlad Sallberg etsning
2015-02-04
290565
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Näsby slott i Näsbypark, signerad Harald Sallberg, etsning, ca 23x37 cm
Gulnader