Amaldus Clarin Nielsen olja

Amaldus Clarin Nielsen olja
Amaldus Clarin Nielsen olja
Amaldus Clarin Nielsen olja
Amaldus Clarin Nielsen olja
Amaldus Clarin Nielsen olja
Amaldus Clarin Nielsen olja

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

AMALDUS CLARIN NIELSEN (Norge, 1838-1932): Kustvy med segelbåtar, signerad och daterad Amaldus Nielsen 1884, olja på duk, 31x51 cm

290580

2015-02-05