Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 2-delat, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 200, 129x40 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

290582

2015-02-05