Matta röllakan GBJ

Matta röllakan GBJ
Matta röllakan GBJ

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, rölakan, monogramsignerad GBJ, ca 240x175 cm
Enligt uppgift är den vävd på Gammelstads väveri

Fransarmed slitage, saknas

290583

2015-02-14