Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, rölakan, monogramsignerad GBJ, ca 240x175 cm
Enligt uppgift är den vävd på Gammelstads väveri
Fransarmed slitage, saknas
290583
2015-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här