Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965):Lndskapsmotiv med sädesmagasin, signerad och daterad G Zetterström 1930, olja på pannå, 50x69 cm

290586

2015-02-05