Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALLEK, Enno (Estland/Sverige, född 1931): Vägvisaren, signerad Enno Hallek, olja på trä/skulptur, höjd ca 170 cm
Skada, nagg
290587
2015-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här