Enno Hallek

Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek
Enno Hallek

Klubbat för:

4 800 SEK

3 000 SEK

HALLEK, Enno (Estland/Sverige, född 1931): Vägvisaren, signerad Enno Hallek, olja på trä/skulptur, höjd ca 170 cm

Skada, nagg

290587

2015-02-05