Pall Bohlin "Liv"
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALL, Jonas Bohlin Design AB, formgiven 1997, "Liv", signerad Liv Färgfabriken J Bohlin 1997, svartlackerad metallstomme, plywood, stoppad dunkudde, vit linneklädsel, sitthöjd ca 50 cm
Stomme med smärre ytskador, klädseln med smärre fläckar
290590
2015-02-05