Torger Saether oljemålning

Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SAETHER, Torger (född 1902): Gossporträtt, signerad och daterad -29, 81x59 cm

290598

2015-02-05