Spegel 1800-tal
2015-02-05
290599
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, med dekor av pärlstav, ca 110x82 cm
Foliering med skador, ytskador och ytslitage