Bokhylla i ek
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKHYLLA, 5 delad + topp, stämplad "Åtvidaberg", ek, 5 delad + topp, framsida med utfällbara glasskydd, skyltmärkt Åtvidabergs snickerifabrik, Åtvidaberg, höjd cm,
Ytskador, ett glas med spricka
290620
2015-02-05