Bokhylla i ek

Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek
Bokhylla i ek

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKHYLLA, 5 delad + topp, stämplad "Åtvidaberg", ek, 5 delad + topp, framsida med utfällbara glasskydd, skyltmärkt Åtvidabergs snickerifabrik, Åtvidaberg, höjd cm,

Ytskador, ett glas med spricka

290620

2015-02-05