Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TANNING, Dorothea, (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade Dorothea Tanning, numrerade 71/100, ca 27,5x21 cm
Gulnader
290622
2015-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här