Dorothea Tanning etsningar
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TANNING, Dorothea, (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade Dorothea Tanning, numrerade 71/100, ca 27,5x21 cm
Kuntoraportti
Gulnader
290622
Päivämäärä:
2015-02-05