Dorothea Tanning etsningar

Dorothea Tanning etsningar
Dorothea Tanning etsningar
Dorothea Tanning etsningar
Dorothea Tanning etsningar

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TANNING, Dorothea, (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade Dorothea Tanning, numrerade 71/100, ca 27,5x21 cm

Kuntoraportti

Gulnader

290622

Päivämäärä:

2015-02-05