Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HILDING, Tommy (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad Tommy Hilding 1990 a tergo, olja på duk, 25x35 cm

290626

2015-02-05