Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art decostil, 1900-tal, kromat stål och svartmålat trä, vridbar arm, 2 ljuspunkter, höjd 50 cm

Mindre bruksslitage

290635

2015-02-05