Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCROLL, Kina, 1900-tal, Shi Shouping, motiv av blommande pioner, tusch och gouache på papper, stämpelsignerad, bildmått ca 72x36 cm

Smärre hanteringsveck, fläckar

290640

2015-02-05