Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VAN DAEL Jan Frans, hans art, (1800-tal): Blomsterstycke, olja på duk, ca 74x105 cm
Färgbortfall
290669
2015-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här