Jan Frans van Dael hans art

Jan Frans van Dael hans art
Jan Frans van Dael hans art
Jan Frans van Dael hans art
Jan Frans van Dael hans art

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAN DAEL Jan Frans, hans art, (1800-tal): Blomsterstycke, olja på duk, ca 74x105 cm

Färgbortfall

290669

2015-02-05