Brickbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRICKBORD, sengustavianskt, Stockholmsarbete, mahognyfaner, låda i sargen, intarsia dekor, höjd 77, 73x53 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen, renoverat , bricka saknas, fanerskador
290679
2015-02-05