Karta 1600-tal

Karta 1600-tal
Karta 1600-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARTA, Le Royaume de Suede, 1686 par P. Du-val, handkolorerad, 40x53 cm

Skador, fläckar

290682

2015-02-05