Kuverttallrikar i tenn

Kuverttallrikar i tenn
Kuverttallrikar i tenn
Kuverttallrikar i tenn
Kuverttallrikar i tenn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 16 st, tenn, HH Unnaryd, 1970-tal, diameter 28 cm

Bruksslitage

290718

2015-02-05