Puss mm bl a 1960-tal

Puss mm bl a 1960-tal
Puss mm bl a 1960-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

TIDNINGAR, BROSCHYRER, ca 20 st, 1960-tal-2000-tal, bl a PUSS och Storfamiljen, Lars Hillersberg Lena Svedberg och Carl-Johan DeGeer, DVD "Grisbrottaren" 2005 Filmen om Lars Hillersberg (1937-2004) av Kjell-Åke Olsson medföljer

Slitage, ej fullt genomgångna

290744

2015-02-05