Kerstin Abram Nilsson litografi
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ABRAM-NILSSON, Kerstin (1931-1998): (2) "Någon är Judas" / "Någon är Ronald" resp "Mogadishu", signerade Kerstin Abram-Nilsson, färglitografi resp linoleumsnitt, litografi numrerad 4/10, bladstorlek 76x55 resp 59x47 cm
290750
2015-02-05