Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRÖBERG, Bror Ingemar (1921-1999): Blå ö, signerad och daterad Bror Ingemar -74, olja på duk, 139x94 cm
Smärre hål
290756
2015-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här