Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets andra hälft, urtavlan märt G Danielsson Stockholm, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, höjd ca 60 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, ngt enstaka färgbortfall

290768

2015-02-06