Bord jakaranda

Bord jakaranda
Bord jakaranda
Bord jakaranda
Bord jakaranda
Bord jakaranda
Bord jakaranda
Bord jakaranda
Bord jakaranda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, 1 par, Danmark, jakaranda, 1970-tal, kvadratisk skiva, rakställda ben, stämpelmärkta TRIOH Made in Denmark, höjd 42, 65x65x cm

Bruksslitage, ett bord med fanérskador.

290770

2015-02-06