Dubbeldosa silver

Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver
Dubbeldosa silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DUBBELDOSA, silver, stämplad Anders Jonas Björkman Stockholm 1821, dubbellock, invändigt förgylld, höjd 4,5, diameter 6,5 cm, vikt 135 g

290787

2015-02-08