Ivar Morsing oljemålning
2015-02-06
290789
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Spanskt landskap, signerad och daterad I. Morsing 56, olja på duk, 38x70 cm
Krackelyr