Nils G. Stenqvist

Nils G. Stenqvist
Nils G. Stenqvist
Nils G. Stenqvist
Nils G. Stenqvist

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Skäggig man Paris 52, signerad och daterad Nils G. Stenqvist Paris 52, litografi, P.T., 58x42 cm

Fläckar, gulnad

290798

2015-02-06