Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Skäggig man Paris 52, signerad och daterad Nils G. Stenqvist Paris 52, litografi, P.T., 58x42 cm
Fläckar, gulnad
290798
2015-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här