Åke Johansson
2015-02-06
290799
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Åke (född 1948): "Besöket", signerad och daterad Åke Johansson -78, gravyr, 48/100, 17,5x13,5 cm