Bordslampa 1950-tal

Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing, rödlackerad skärm med genombruten dekor, höjd ca 25 cm

Bruksslitage

290805

2015-02-06