Bordslampa 1950-tal
2015-02-06
290805
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA/VÄGGLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing, rödlackerad skärm med genombruten dekor, höjd ca 25 cm
Bruksslitage