Titus Wikström oljemålning

Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIKSTRÖM, Titus (1887-1979): Fartygsporträtt av pansarkryssare, signerad och daterad 44, olja på duk, 50x94 cm

290832

2015-02-06