Hendrik Maertensz Sorgh efter olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SORGH, Hendrik Maertensz, efter (Holland, 1700-talets slut): Fiskarhustru från Rotterdam, olja på duk, 49x39 cm

Renoverad uppförd på ny duk, färgbortfall

290834

2015-02-06