Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SORGH, Hendrik Maertensz, efter (Holland, 1700-talets slut): Fiskarhustru från Rotterdam, olja på duk, 49x39 cm
Renoverad uppförd på ny duk, färgbortfall
290834
2015-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här