Olof W. Nilsson oljemålning

Olof W. Nilsson oljemålning
Olof W. Nilsson oljemålning
Olof W. Nilsson oljemålning
Olof W. Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): "Laitaure - Aktse", signerad och daterad Olof W. Nilsson 1930, olja på duk, ca 58x99 cm

Krackeleringar

290838

2015-02-06