H.G.F. Holm, akvarell

H.G.F. Holm, akvarell
H.G.F. Holm, akvarell
H.G.F. Holm, akvarell
H.G.F. Holm, akvarell

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HOLM, Heinrich Gustav Ferdinand (Danmark, 1803-1861): Kiöbenhavn - Kongens Nytorg, signerad Holm, akvarell, blyerts och täckvitt på papper, 19,5 x 21,5.

290843

2015-02-06