Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HOLM, Heinrich Gustav Ferdinand (Danmark, 1803-1861): Kiöbenhavn - Kongens Nytorg, signerad Holm, akvarell, blyerts och täckvitt på papper, 19,5 x 21,5.
290843
2015-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här